Antykariera-życie z pasją i powołaniem.


Antykariera i Terapie Ekspresyjne.

Czy możesz w pracy robić to co jest zgodne z twoją pasją, co kochasz, co jest zgodne z Twoim powołaniem i jednocześnie daje Ci satysfakcje i godziwe warunki bytu?

Rick Jarow-twórca "Antykariery" stworzył model pracy, kolejne stopnie odpowiadające kolejnym czakrom, których przejście zbliża nas do pracy swego życia.

Antykariera pomogła wielu ludziom odkryć swą pasję i powołanie.

W trakcie warsztatów, z pomocą terapii ekspresywnych: tańca, rysunku, pracy z dźwiękiem i wizualizacji będziemy zajmować się kolejnymi etapami prowadzącymi do realizacji swej pasji, duszy i powołania w pracy:
1 czakra-Obfitość-wiara w siebie, w to, że robiąc to co kocham mogę zarobić na siebie, że mogę być autentyczny i realizować swoje prawdziwe wartości w pracy. Wykraczanie poza lęk.
2 czakra-Pasja-odkrycie co mnie pasjonuję, co dodaje mi skrzydeł, co mnie tak porywa, że mógłbym to robić nawet za darmo oraz oczyszczanie podświadomości i wzorców rodzinnych. Wykraczanie poza dezorientację.
3 czakra-Moc Koncentracji-jak ustalić priorytety i uwolnić się od tego co powstrzymuje i ogranicza. Budowanie mocy.
Wykraczanie poza rozproszenie.
4 czakra-Serce-współ-praca-praca w duchu dzielenia się i budowania relacji opartych na zasadzie: ja wygrywam, kiedy Ty wygrywasz.
Wykraczanie poza rywalizaję.
5 czakra-Kreatywność-odkrywanie nowych rozwiązań i inspiracji.
Uwalnianie się od schematów myślenia.
6 czakra-Wizja-otrzymywanie duchowego prowadzenia.
Wykraczanie poza ignorancję.
7 czakra-Spełnienie-odkrywanie piękna i szczęścia w po prosty byciu i istnieniu, szczęście po prostu.
Wykraczanie poza dualizm.

Terapie ekspresywne: taniec, rysunek, dźwięk, teatr tańca, umożliwiają wyrażanie, a przez to wejrzenie we wzorce pól energii znajdujące się w naszych czakrach. Poprzez pracę z tańcem, dźwiękiem (sylaby czakr i mantry), wizualizacjami, mandalami i teatrem tańca, możemy oczyszczać, wzmacniać i uzdrawiać pola swoich czakr, które są jak szczeble na drabinie ku samorealizacji.

Informacje i zgłoszenia: Mateuszwiszniewski@poczta.onet.pl, 791 927 957, 605 35 77 11