Inspirujący Nauczyciele.


Inspirujący Nauczyciele
których żywy przykład i nauczanie inspiruje
i pomaga życiu i w pracy zawodowej.
(w kolejności alfabetycznej)

Sage Emery terapeutka i uzdrowicielka z USA.
Wykształcona w Psychologii Zorientowanej na Proces i Terapii Rodzin.
Prowadzi warsztaty przekazując techniki psychologii energetycznej i duchowej.


Susan Floyd Mistrzyni Lomilominui i Tanca Hula.
Susan przywiozła do Polski hawajski masaż Lomilominui i Taniec Hula.
Lomilomi uczyła się od charyzmatycznego Kahuny Abrahama Kauai. Huny i hawajskich technik uzdrawiania od Serge Kahili Kinga. Jej Nauczycielem Hula jest Kumu Frank Hewitt.
Pracując wiele lat w Polsce wykształciła wielu terapeutów Lomilominui
oraz Nauczycieli Lomi jak i Hula.
Więcej informacji o Susan można znaleźć na www.huna.org


Anna Halprin wybitna tancerka, nauczycielka tańca oraz twórczyni uznawanego na świecie kierunku w nurcie terapii ekspresyjnych.
W ciągu ponad 60-u lat występowania na scenie i nauczania tańca stworzyła własny kierunek, który łączy elementy sztuki tańca, terapii, teatru i rytuału. Jej praca jest uznana zarówno w świecie tancerzy, historyków tańca jak i terapeutów. Zainspirowała i wykształciła wiele pokoleń tancerzy, nauczycieli tańca, performerów i terapeutów ekspresyjnych. Anna Halprin otrzymała honorowy tytuł doktora oraz tytuł Jednego ze 100 Niezastąpionych Klejnotów Tańca nadany przez Koalicje Dziedzictwa Tańca w USA. Jej odkrycia z pogranicza tańca, pracy z ciałem, teatru, rytuału i uzdrawiania stworzyły podstawy dla powstania Instytutu Tamalpa, jednej z liczących się wspólczesnycyh szkół terapii ekspresyjnych.
W wieku 91 lat Anna nadal tworzy i uczy, jest aktywna, twórcza, pełna poczucia humoru, radości życia i prostej ale głębokiej mądrości.
Więcej informacji o Annie Halprin można znaleźć na
www.annahalprin.org


Rick Jarow PHD, autor książki i twórca warsztatów Antykariery, których celem jest pomoc w odnalezieniu własnego powołania-"pracy życia", którą można robić z pasją. Rick przez wiele lat studiował w Indiach Jogę, na Zachodzie psychologię Junga, astrologię, uczył sie od wielu uzdrowicieli i szamanów. Pracując jako doradca odkrył, że wielu zdolnych i wrażliwych ludzi nie realizuje swojego potencjału w pracy i jest z niej niezadowolonych. Odpowiedzią na potrzebę tych ludzi stały się warsztaty Antykariery. Kolejne cykle warsztatów Alchemia Obfitości są próbą nauczenia ludzi "Sekretu" realizacji swoich marzeń. Rick wielokrotnie odwiedział Polskę poczynając od 1993 i prowadził warsztaty Antykariery a ostatnio swojego nowego programu Alchemii Obfitości. Rick zainspirował wielu ludzi na świecie do podążania ścieżką swojej pasji zawodowej.
Więcej informacji o Ricku Jarow można znaleźć na
www.rickjarow.com